Gary ISD 1st 6 Weeks A Honor Roll & AB Honor Roll

 

1ST GRADE
GEORGE ALLEN
BRAYLEE ANDERSON
KAYDENCE BAISDEN
LUKE BAISDEN
RYNDEE BECKHAM
JESSE CLABAUGH
CASEN COMMIATO
CONNALLY CRANFORD
PAYTON CROOMS
MASON DIXON
EMERSON DOWNING
JOHN HALL
PAISLEY HEARNSBERGER
LIAM MULLINS
NOAH PASS
PRESLEA RABON
CARLEY SHAFER
 
2ND GRADE
MADISON ARNOLD
JAIAH BUFFINGTON
ANJELICA CASTILLO
ANDREW CAWTHON 
ABIGAIL COLLINS
RYLEE EDDINS
AUBREY HALL
KYLIE KRUEBBE
BRYLEE MCCUMBER
JUDSON PREWITT
ELIJA WELCH
HUNTER WILLIAMS
CIERRA WOODFIN
EMEREE WRIGHT
KALEB WRIGHT
 
3RD GRADE
ZOEE COPPEDGE
KALYNNE HUFFMAN
RUSSELL PORTER
TYLER RITTER
 
4TH GRADE
CAMILLE ANDERSON
ELISE CAWTHON
ABIGAIL DIAL
AVA GENTRY
MORGAN GUNN
KODY HALL
THOMAS PHILLEY
SETH RYAN
LEVI SOLOMON
DRAVIN TERRY
 
5TH GRADE
GREYSON ARWINE
BROOKS BEARD
MCKENZIE COLEMAN
BRADLEY COPE
MOLLY DAVIS
ALEIGHA FINLEY
ALIVIA GRFFIN
HOPE HOWLAND
KINSLEY MYRON
HUDSON OGG
MOLLY POWELL
KOBI ROEHL
BRODEY SEALS
MADISON SMITH
ZACKARY STEVENS
KINLEY STURHAN
HANNAH YARBOROUGH
 
6TH GRADE
EMORIE COMER
MADISON GUNN
COOPER JOHNSON
AUTUMN KILPATRICK
ALYSSA MALECHA
KATHERINE PHILLEY
JONAS PREWITT
MORGAN RABON
BENJAMIN STEPHENS
JUDSON WOODFIN 
 
7TH GRADE
BLAIR COPE
ERIC MORELAND
MASON POWELL
SHAUN RITTER
ADDISON ROWE
LILLIAN STURHAN 
 
8TH GRADE
ABIGAIL CAWTHON
AUBREY KENNEDY
BETHANY KILPATRICK
KEEGHAN ROBERTS
MAKAYLA WOODFIN
 
9TH GRADE
MACI GUNN
ABIGAIL HOLMES
DARIN LIVINGSTON
MILLER POWELL
PAYTON TABOR
 
10TH GRADE
CLAYTON GRIMES
TAYLOR SCHOOLCRAFT
RACHAEL YARBOROUGH
 
11TH GRADE
EMMA ADAMS
GRACIE JOHNSON
BROOKE MONROE
 
12TH GRADE 
HAYLEY DREYMALA
RAVEN GILSTRAP
SAROLYN MUSICK
KELLY PAPE
ZACHARY SPRADLEY
ZACHARY THAMES
JAYMEE THORNTON 
 
1st 6 Weeks AB Honor Roll 
 
1ST GRADE
LILLY BRIAN
ADALYN COLEMAN
ELIZABETH DURON
JAXTEN GENTRY
TREVOR HARVEY
CHEVY JOHNSON
GAGE KILPATRICK
LOGAN MUELLER
RAYLAN MUTINA
DARRIEN ROEHL
MAKENZIE SMITH
WYATT THOMPSON
 
2ND GRADE
KAMBRI BENITEZ
AUSTIN BRADBURY
EMMI BRITTAIN
BRYSON COHORST
JOESPH CROOKS
GRACEY COPELAND
VIOLET ESSERY
ELIJAH FALCONE
KALEN MCBRIDE
SOPHIE MOLITOR
DANIEL OPPENHEIMER
BENTLEY TAYLOR
KAILEAN VARGAS
 
3RD GRADE
WESLEY ARNOLD
BENTLEY BAKER
JORDYN BRIAN
LIVIA BRIDWELL
GRAYSON BROWN
ALAYNA CALDWELL
JOHN CROOKS
JUSTIN COON
CHARLOTTE COVINGTON
AUBREY GRIFFIN
COLEMAN LAMBORN
JOANNA NEWMAN
ELI PORTER
JOHN RABON
JAKE STEPHENSON
TALON TOWNER
XANDER WALTER
 
4TH GRADE
HOLDEN BROWN
ELIZABETH GRIFFITH
GAVIN MOFFETT
JAKE MOLITOR
ROBERT NEWMAN
RYAN SOBER
TYLER WILLIAMS
MAX YEAGER
 
5TH GRADE
HALEN HAILEY
ETHAN HUGHES
HAYDEN HUTTO 
DESTANNIE JOHNSON
SHILOH LUSTIG
ISABELLA MILLER
RAFAEL MONTEALVO
CALEB SMITH
ARIANA TAYLOR
NATALIE THAMES
JILLIAN WINTERS 
CASH YARBROUGH
CADEN YOUNG
 
6TH GRADE
HAILEY ADAMS
AYDEN BROWN
HUNTER BROWN
DAVID CAWTHON
AIDEN HUGHES
AVA MALOY
TUFF MCBRIDE
JACOB MOFFETT
KOOPER PACE
CHEYENNE WOODFIN
JESSICA WALTER
BRALEY WEEMS
 
7TH GRADE
LOGAN ASKINS
CAITLYNN AYERS
GIOVANNY BARAHONA
KOBY BELL
JAZMYNN BRIAN
SID BURGESS
OMARIANA CASTILLO
EVAN CHAMNESS
AVERY GRIFFIN
SOPHIE HUGHES
JANA JOHNSON
CHRISTOPHER JONES
AMANDA KENNEDY
EMMA NEWMAN
LONNIE REED
BRYAN ROBLES
AIDEN SCOGINS
LANDON SIPES
JAXON STEPHENSON
KANNON WHELESS
LIZABETH WHITE
ROBERT WILLIAMS
JAYDEN WINTERS
 
8TH GRADE
JAMES BURGESS
NOAH FONDREN
TESSA GERSCH 
KAYDENCE HAMMERS
ABIGAIL JOHNSON
JACOB PREWITT
REBEKAH SMITH
GRACIE SPENCE
DAVID STEPHENS
 
9TH GRADE
CORBIN ARWINE 
ZANE BUSH
CHALEE CARPENTER 
AVRI CISNEROS
JESSE DODGE
THOMAS FLOWERS
ANGEL FOUNTAIN
ARABELLA MALECHA
KYLA MCDONALD
RILEY O'NEAL
KONNOR PACE
MASON SMITH
KATIE THOMAS
DESTINY WADE
 
10TH GRADE
TAYLOR ALEXANDER
BRYAN BURGESS
SAVANNAH CAMERON
PRISCILLA CERDA
JAYDAN COCKERHAM
RYLEE LILLY
CARLEE LINEBARGER
BROOKELYN MALONE
MACY OLIVER 
JESSIE SPENCE
BRADY STEPHENSON
CIERRA STOWE
 
11TH GRADE 
BRYTON ALLAIN
AIDAN ARWINE
BRENT BAKER
CODY BAUGHER
FEATHER BELLAW
RYAN ECKER
ISAAC FOUNTAIN
CODY GILBERT
DELTON LAMBORN
DELWIN LEWIS
LANE O'NEAL
ALYSSA TRAVIS
TY RANSOM
LANDON WOODFIN
 
12TH GRADE 
MITCHELL BELROSE
BRILEY EDWARDS
COLIN LINEBARGER
BRENDAN MORTON
EMILY RAMSEY
ALEXIS ROWE

 

Do NOT Include in Front Page Slideshow