Center High School Honor Roll and Perfect Attendance Awards

Freshmen All-A Honor Roll

Dalton Alexander, Taylor Amburn, Alexia Baldwin, Witt Dockens, Megan Dunn, Ana Guerrero, Shardarian Hall, LaJada Hicks, Alberto Huichapa, Alysen Jefferson, Emma Locke, Perla Mateos, Madison McMillian, Logan Mitchell, Lexi Moody, Rylee Morris, Taylor Nichols, Hamza Quadri, Amerison Shrestha, Mallory Sims, Nadia Suaste, Anthony Tello, Lexie Vidrine, Megan Waite, I’Ceyonna Ware, Brady Wells

 

Sophomore All-A Honor Roll

Jeese Burns, Angel Campos, Crystal Cassell, Austin Craig, Mario Escobedo, Cadarius Gardner, Ivan Hernandez, LaMya Lister, Aslin Lucio, Destiny McKinney, Whitlee Reed, Kimberly Rodriguez, Karen Salazar, Nate Morris, Jazmin Uriostegui

 

Junior All-A Honor Roll

Esmeralda Acosta, Jonathan Agnew, Emily Campbell, Gabriela Castaneda, Stephanie Chaidez, Brianna Cox, Victoria Duvon, Arnol Escobedo, Lilah Fuller, Julie Garcia, Chloe Gipson, Johan Gonzalez, Merari Gonzalez Ogarrio, Brylee Hendricks, Santiago Leon, Macy Mayo, Bo Mooney, Amanda Nachman, Malory Nehring, Sarai Ramos, Paloma Ruiz, Zoey Stuever, Pablo Valdez, Alyssa Waller, Joanna Waller

 

Senior All-A Honor Roll

Jessica Alexander, Josh Burns, Chris Caudle, Elizabeth Chadwick, Tory Davis, Jakyric Driver, Chris Dunn, Erik Figueroa, Trista Fountain, Samantha Gonzalez, Rakeem Grisby, James Holt, Dalton Horton, Skylar Jamison, Jessica Johnson, Bianca Leon, Megan Lovett, Alec Lucas, Kamden Lucas, Marissa Macias, Taighen Mathews, Jesse McGraw, Julie McSwain, Jacob Mitchell, Riley Jo Mitchell, Luis Morales, Melissa Palacios, Diana Perez, Rhaelyn Pitts, Caiden Rainbolt, Adam Reeves, Vanessa Renteria, Ka’lyn Rhodes, Patty Romo, Kaleth Salazar, Nehemias Santana, Cecilia Soto, Anthoneisha Thomas, Marissa Tomlin, Kelsie Waller, Changcai Wang, Julie Wilkinson, Jared Wiggins

 

Freshmen A-B Honor Roll

Mauricio Alejaldre Robles, Jazmin Alvarado, Maria Angel, Roxana Arcibar, Ivan Arias, Jonathan Ariza, Elizabeth Chavez-Gomez, Jaxon Covington, Mackenzie Dykes, Madelyn Eaves, Skyler Ferguson, Tyler Fountain, Maura Garcia, Hailey Haddox, Anijah Harper, Andrea Hernandez, Jamarian Hill, Jacee Hooks, Selena Jaimes, Jartavian Jordan, Erica Lee, Caleb McDonald, Abigail Mendez, Abbie Muckelroy, Eder Nunez, Julia Ramos, Brianna Redmon, Brandon Renteria, Daniela Sandiego, Hunter Smith, Clay Snider, Martin Soto, Katlan Sowell, Eddie Tinner, Jose Torres, and Jaden Yanez

 

Sophomore A-B Honor Roll

Madison Agnew, Jaqueline Alejaldre, Jazmin Alvarado, Marlen Angel, Alexis Barlow, Hugo Carrasco Bohorquez, Maria Diaz-Salgado, Kevin Dones, Joshua Eddins, Ashley Fulbright, Marisol Gomez-Guzman, Dulce Gonzalez, Maricruz Gonzalez, Elisabet Guerrero, Matthew Harding, Bailee Hendricks, Shakeidria Hubbard, Sarahlynn Isaac, Callie Johnson, Fabiola Landin-Arroyo, Rodrigo Leon, Kolten Lindsey, Gabriela Maldonado, Charlyric McCollister, Nyisha McCollister, Tre’von McCowin, Alysha Moore, Mayra Morales, Tressie Morgan, Angel Nunez, Aileen Palacios, Kenia Palacios, Geneva Pritchett, Prisilla Ramos, Carlos Ruiz,Mariela Varela, Veronica Vazquez, N’Kenge Ware, Keyunda Williams, Konner Windham

 

Junior A-B Honor Roll

Tiffany Adams, Jacqueline Alvarado, Lorenzo Angel, Juan Apolonio, KaBar Aye, Kori Bailey, Dustin Benentt, Addison Brown, Amber Bryce, Christopher Byrnes, Angeles Camacho, Brett Clark, Abbey Eddins, Jamya Gaddis, Jose Garcia, Juan Garcia, Keenen Griffith, Ashala Frisby, Jessica Hale, Elizabeth Hernandez, Mayra Hernandez, Esmeralda Jaimes, Julian Jimenez, Allison Langford, Rachel Lawson, James Liker, Sara Lindsey, Christopher Luna, Zamira Martinez, Tynequa McGee, Edward Miller, Bertha Morales, Taylor Morris, Mu Mu, Non Par, Ma Sa Paw, Tha Paw, Charmaine Polley, Stephanie Presa, Michel Robledo, Jasa Rodgers, James Sigler, Mallory Sims, Zara Sloan, Vanessa Solis, Haley Stanford, Whitney Thomas, Emmalee Tomaszewski, Will Tomlin Delaina Truitt, Hunter Wigington

 

Senior A-B Honor Roll

Rachel Andrews, Madalyn Bartley, Paola Bazaldua, Courtney Bell, Traven Bolton, Sheridan Cassell, Jacob Covington, Haley Denby, Mackenzie Dockens, Katesia Evans, Jack Ford, Emily Fults, Mari Garcia, CJ Garner, Esteban Garza, Ethan Hairgrove, DeVincent Hoyt, Rylee Hudspeth, Emily Jolly, Gabriela Landin, Pedro Mendoza, Denzel Moore, Miguel Mora, Juan Morales, Chase Pena, Macayla Perry, Landri Roberts, Monica Rodriguez, Mayra Roldan, Cesia Salvador, Cristal Santana, Gillian Smith, Brianna Suell, Gilberto Vega, Brianna Ward, Lonzo Weathered, Brooke Woodard, Austin Wright

 

Perfect Attendance

Freshmen-Skyler Ferguson, Mitchel Lawson, Amerison Shrestha

Sophomores-Cadarius Gardner, Angel Nunez

Juniors-Arnol Escobedo